Yhteystiedot

Lähetä viestiä Arttiimille

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Viesti

Kirjoita seuraavat merkit alla olevaan tekstikenttään
captcha

Täytä ja lähetä sähköinen jäsenhakemus

Kuvataideseura Arttiimi ry

Vuorikatu 9 C, 70100 Kuopio

Hallitus 2017

Puheenjohtaja: Irja Sokka 050 3130773 | irja.sokka(at)hotmail.com
Varapuheenjohtaja: Senja Heiskanen 040-7778879  | senja.heiskanen(at)pp.inet.fi
Sihteeri, jäsen- ja rahastoasiat: Aija Hyvärinen | aijahyva(at)gmail.com
Tapahtumavastaava: Kirsti Immonen | kirst.immonen(at)kitchen.fi

Marja Kananen | marja.kananen(at)gmail.com

Sini-Johanna Kornio | sini-johanna.kornio(at)suomi24.fi

Maritta Tasken  | maritta.tasken(at)gmail.com

Katri Toivanen | katritoivanen(at)yahoo.com

Sirkkaliisa Vänni | sirkkaliisa.vanni(at)gmail.com

Varajäsenet Arja Liukkonen ja Marianne Tonteri

Yhteistyössä