Yhteystiedot

Lähetä viestiä Arttiimille

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Viesti

Täytä ja lähetä sähköinen jäsenhakemus

Kuvataideseura Arttiimi ry

Vuorikatu 9 C, 70100 Kuopio

Hallitus 2020

Puheenjohtaja: Irja Sokka | 050 3130773 | irja.sokka(at)hotmail.com

Varapuheenjohtaja ja sihteeri, jäsenasiat: Sinikka Vesterinen  050-599 4053 sinikkave(at)gmail.com

Rahastoasiat: Senja Heiskanen | senja.heiskanen(at)gmail.com

Kaarina Antikainen | antikainen.kaarina(at)dnainternet.net

Marjatta Pirskanen | marjatta.pirskanen(at)gmail.com

Juha-Pekka Pärnänen | juha.parnanen66(at)gmail.com

Maritta Tasken | maritta.tasken(at)gmail.com

Mia Sotkasiira msotkasiira@gmail.com

Varajäsenet  Arja Liukkonen arja.liukkonen@dnainternet.net

Yhteistyössä